טופ מערכות – החברה המובילה לפתרונות תוכנה ושירותי מחשוב מתקדמים.
החזון שלנו הוא לעמוד בחזית ספקי הפתרונות ולהצעיד חברות וארגונים לצמרת הטכנולוגית במגוון תחומים בהם אנו מובילים את השוק הישראלי: בנייה, נדל"ן ואחזקת מבנים, ניהול נכסים, עולמות ה HR והגיוס, ביקורת ורגולציה, ניהול תצורה הנדסית ועוד.

טופ מערכות נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א ובעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בפיתוח והטמעת תוכנה לארגונים הגדולים, החדשניים והמורכבים בישראל. עם לקוחותיה של החברה נמנים למעלה מ-1200 ארגונים בתחומי התעשייה, הנדסה ותשתיות, תקשורת, בנקאות ופיננסים, בטחון והמגזר הציבורי.

פתרונות הענן המתקדמים של טופ מערכות משרתים עשרות אלפי משתמשים בחודש. החברה מנהלת מאות אלפי משובים והערכות עובדים בשנה, מאפשרת לנהל נכסים ופרויקטי בינוי במיליארדי שקלים ומספקת כלי בקרת תצורה (PLM) הנפוצים ביותר לחברות ההי-טק בישראל.

ההון האנושי מהווה חלק משמעותי בצמיחה של טופ מערכות. אנו מאמינים שלב החברה, כוחה ועוצמתה, טמונים בעובדים ובמנהלים מנוסים, אשר בזכותם אנו מצליחים להוביל ולספק ללקוחותינו הנאמנים את פתרונות התוכנה ושירותי המחשוב החדשניים בעולם.

חברות הבת של טופ מערכות מספקות מעטפת שלמה של פתרונות ניהול טכנולוגים וביחד אנו מובילים את לקוחותינו ל TOP:

TOPGRC

חברת KCS מפתחת פתרונות GRC – מערכות ממשל, ביקורת פנים, ניהול סיכונים וציות לרגולציה ופתרונות QMS – מערכות לניהול איכות. פעילות ה-GRC של ActionBase, תמוזג לתוך הפעילות של KCS בתחום זה.

KCS מפתחת ומיישמת את מוצר הדגל שלה: Generica – מערכת תשתיתית לפתרונות תאימות ברגולציה ובקרה. יש לחברה לקוחות במגוון ענפים: ממשלה, בנקאות, פיננסים, אנרגיה, פארמה' גופי תעשייה ועוד.

Xioma

אקסיומה פתרונות מידע מתמחה בפיתוח, יישום והטמעת מערכות מידע ניהוליות, בשלושה תחומי פעילות עיקריים  ERP| PPM| ECMוב-16 פתרונות ענפיים (Vertical Solutions) בהם היא פועלת לפי שיטת הBest Practice

בין לקוחות החברה נמנים מאות ארגונים מהמובילים במגזרי המשק תעשייה ומסחר, בנקאות, אשראי, ביטוח, תעשיית הרכב, הייטק, פרמצבטיקה, ביוגנטיקה, משרדי עורכי דין מובילים, ועוד.

TOP Solutions 

חברת פיתוח התוכנה והטכנולוגיה מספקת למאות ארגונים בארץ ובעולם מגוון פתרונות מתקדמים בתחום: הערכת עובדים וניהול יעדים, ניהול GRC, מעקב ביצוע משימות, משובי חווית לקוח, ביקורת ואיכות, ניהול תהליכי גיוס עובדים וסקרים ארגוניים .

TOP Ramdor

פתרון תוכנה כולל בענן לניהול כל ההיבטים של הפרוייקט ההנדסי. התוכנה המתקדמת והנפוצה בישראל המציגה תמונה מלאה ועדכנית ותורמת משמעותית לשיפור השליטה והבקרה על כל פרוייקט. תחזוקה, הבטחת איכות, יומני עבודה, פרוטוקולים ומשימות, מחירונים והסכמי מסגרת, ניהול מסמכים. שליטה מלאה ב360 מעלות!

TOP Plm

מטמיעה בהצלחה את המערכת המתקדמת והנפוצה ביותר בישראל לניהול מחזור חיי מוצר Agile לחברות אלקטרוניקה, מכשור רפואי והי-טק ומספקת שירותי יישום, פיתוח ואינטגרציה, על ידי הצוות המוביל בתחום בישראל.

זיו מערכות

מציעה מגוון פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול נדל"ן ופרויקטים בבנייה. החברה שותפה עסקית של חברת SAP העולמית ומיישמת את מערכת הERP המספקת כלים מתקדמים לניהול נכסים. כמו כן החברה מבצעת שירותי ייעוץ וליווי בנושא הכנת תקציב ויישום תהליכי בקרה בחברות בניה.

TOP NetSuite

טופ מערכות היא שותפה עסקית של חברת Oracle-NetSuite בישראל -עם מומחיות פיננסית ולוגיסטית בחברות תכנה, סייבר, מכשור רפואי, סחר בינלאומי, אלקטרוניקה וסמיקונדקטור. צוות נטסוויט בטופ גרופ מטמיע את המערכת בהתאם לצרכים המתפתחים של כל ארגון ומתמחה ביישום וחיבור למערכות PLM.

TOP Soft

מתמחה באספקת שירותי ייעוץ ומיקור חוץ של מקצועני פיתוח תוכנה, בדיקות וסיסטם למגוון חברות וארגונים מובילים בישראל. צוות הגיוס דוגל בקשרים אישיים והיכרות מעמיקה עם לקוחותיו אשר מהווים מפתח חשוב להצלחה בעולמות הגיוס וההשמה.

TOP RELS

מובילה כספקית פתרונות תכנה של SAP BUSINESS ONE בישראל כשותף זהב .
עם מומחיות וניסיון של מעל 20 שנים פתחה פתרונות ורטיקליים ו Best Practice  למגוון ענפי פעילות : חקלאות, לוגיסטיקה, אחזקה, אספקה, ענף הרהיטים ומשרדי עורכי דין.

ל RELS  יכולות פיתוח מתקדמות ומומחיות ספיציפית במגוון רחב של תחומים, גמישות ויצירתיות ביישום פיתוח והתטמעת פתרונות טכנולוגיים.

פנורמה

חלוצה ומובילה בפתרונות BI לחברות אינטרפרייז. נסיון רחב ב    Embedded Analytics מובילה עולמית באנליטיקס לחברות טלקום, ספקית פתרונות AI & Analytics , עם מעל 200 חברות אינטרפרייז גלובליות עם התמחות בענפי הבנקאות, בריאות, טלקום וסחר.