אודות החברה

בטופ סולושנס מאמינים שבעידן של קדמה טכנולוגית, יש משמעות רבה הן למרכיב האנושי בארגון והן לניהול חווית לקוח באופן רציף ולכן מתמקדים בשני העולמות המאפשרים מחד לנהל, לבקר ולעקוב אחר משימות ותהליכים פנימיים בארגון כגון הערכת עובדים, ניהול טאלנטים, ולוודא עמידה ביעדים ומאידך לספק פתרונות דיגיטליים מתקדמים לנושא ניהול חווית לקוח ושיפור תהליכי שירות ומכירה לרשות הארגון.  טופ סולושיינס, חברת פיתוח התכנה מקבוצת טופ מערכות Top Group

מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, לפישוט וייעול תהליכים מורכבים, שיפור ביצועים, יכולת מעקב, ביקורת ועמידה ביעדים.

המורכבות והעומס של התהליכים הפנים ארגוניים היום, משליכים מידית על התוצאות העסקיות של הארגון. להתנהלות נכונה והתייעלות מבפנים, יש השפעה מידית על כל ההיבטים המשמעותיים לארגון כמו מכירות, לקוחות ורווח

הנהלה

eyal-barnea

אייל ברנע מנכ״ל טופ סולושינס

  • בעל 15 שנות ניסיון בהובלת מכירה, אפיון ויישום של פתרונות בעולם הסקרים והמשובים הארגוניים ושיפור חווית הלקוח. בתפקידו הקודם כיהן כמנכ״ל חברת רנסיס. לאיל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאונ' בן-גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאונ' בר-אילן.
ziv-vindish

זיו וינדיש מנהל מוצר Attentive

  • מרכז התמיכה וה – Professional Services בעל ניסיון של מעל 15 שנה באפיון, פיתוח והטמעה של מערכות מידע. בעל תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע וניהול בינלאומי מאונ' תל אביב.
itay-angelberg

איתי אנגלברג מנהל המוצר ומחלקת פרויקטים ActionBase

  • בעל ניסיון של למעלה מ 5 שנים בניהול מוצרי תוכנה בדגש על תהליכים עסקיים וניהול מידע ולמעלה מ 10 שנים בפיתוח וניהול פרויקטי תוכנה. אחראי על תכנון ופיתוח הדור הבא של המוצר וניהול המחלקה העוסקת בהטמעת המוצר אצל הלקוחות. בתפקידיו הקודמים ניהל מוצר בתחום הECM, ניהל פרויקטי הדרכה והטמעה רחבי היקף ועסק בפיתוח תוכנה.
michaelberlin-150x150

מיכאל ברלין משנה למנכ״ל טופ סולושנס

  • מיכאל בעל יותר מ- 15 שנות ניסיון בתחומי ניהול ומכירות בחברות תוכנה. בתפקידו הקודם כיהן מיכאל כמנהל מכירות ופיתוח עסקי בחברה.
    למיכאל תואר שני M.B.A במנהל עסקים, התמחות בשיווק.